محل تبلیغات شما

تازه‌های نشر-سری شانزدهم

دی 97

کتاب خاطراتی که نگه می‌داریم

پدید‌آورنده : کری لانزدیل | مترجم : طناز باقری | نشر : میلکان

رمان خاطراتی که نگه می‌داریم مضمونی عاشقانه دارد و در خصوص از دست دادن و یافتن عشق دوباره می باشد. داستانی در خصوص کشف حقیقت و کسانی که ما آنان را عزیز جان خود نگاه می‌داریم و از آنها محافظت می‌کنیم.

در گزیدهای از کتاب میخوانیم :

با شور و هیجان راجع‎به هر چیزی حرف می‎زد اِلا خودمون و چیزی‎که امروز فهمیده بود. موقع حرف‌زدن دستاش رو هم ت می‎داد. یه بار دیگه با جیمز مقایسه‌ش کردم، سخت بود که این کار رو انجام ندم.

همه‌چیِ کارلوس، جوری که حرکت می‎کرد یا جوری که بازوم رو لمس می‎کرد تا روی چیزی‎که تعریف کرده بود تأکید کنه، همه‌وهمه عین جیمز بود.

وقتی‎که گفت چقدر پورتو اسکاندیدو رو دوست داره و اصلاً نمی‌تونه درک کنه که جایی غیر از این‌جا زندگی کنه، به این فکر می‎کردم که چطور می‌شه در آن واحد، هم خوشحال بود و هم ناراحت.

کتاب فرهنگ لغات زبان مخفی

پدید‌آورنده : مهدی سمائی | نشر : مرکز

زبان مخفی و پنهان به واژه‎ها و کلمات و عباراتی گفته می‎شود، که برخی از قشرهای اجتماعی به قصد پنهان کردن مقاصد و منظورها و اسرار و افکار خود به کار می‌گیرند و معمولا قانون گریزان و نیز کسانی که هنجارهای جامعه تن نمی‌دهند چنین زبانی در میان خود دارند.

در کتاب حاضر بخشی از زبان مخفی فارسی کنونی یعنی واژه‌هایی که قشرهایی از جوانان و نوجوانان تهرانی ابداع کرده، به کار می‌برند، گردآوری و ارائه شده ، همه‌ی واژه‌ها و اصطلاح‌ها با انجام گفتگو با پسران و دختران تهرانی و معانی آن‌ها با قرار دادنشان در بافت‌های گوناگون، به‌دست آمده، و امید است در آینده زبان مخفی قشرهای دیگر نیز گردآوری و تدوین شود.

کتاب شهود ادراک و تحول درون

پدید‌آورنده : جودی جی | مترجم : یلدا یزدان‌پناه | نشر : بهجت

فرهنگ‌نامه آکسفورد شهود را چنین معنی می‌کند: دریافت سریع حقیقت بدون توجه خودآگاهانه یا استدلال؛ دانشی از درون؛ شناخت یا احساس غریزی…» با شهود می‌توانیم طبیعت واقعی‌ و وضعیت حقیقی یک شخص، یک موقعیت و یا خودمان را دریابیم.

من کیستم؟ چرا این‌جا هستم؟ چه رخ داده است؟ به کجا می‌روم؟ لحظه‌ای که شروع به پرسیدن این سوال‌ها از خودمان می‌کنیم، سفری را به درون خویش آغاز کرده‌ایم. موهبت شهود همان موهبت یادآوری خویشتن و تعلق داشتن به جهان هستی است…

برای خرید آنلاین کتاب به وبگاه کتابفروشی کاواک مراجعه نمایید.

مردان خوشتیپ برای ست کردن لباس از چه روش هایی استفاده میکنند؟

تازه‌های نشر-سری شانزدهم

خدمت تعمیر پکیج، در شهرهای متفاوتی

نشر ,کتاب ,رو ,زبان ,مخفی ,شهود ,زبان مخفی ,سری شانزدهم ,نشر سری ,در خصوص ,خاطراتی که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکس gaibumagsey شیراز موزیک (ساوالان دان گلن سس) چکــاوک patriganon آستارا نیوز باشگاه کونگ فو توآ سیمرغ اوضاع دین در زمان جاهلیت Clarence's receptions